Wat een feest! Een geweldige reünie met een zeer gevarieerd programma! Op zaterdag 30 november heeft afdeling Gelderland de verjaardag van ons Korps gevierd. De opkomst was hart verwarmend.

Totaal 170 genodigden waren van de partij. Helaas weinig van de onderafdeling Achterhoek maar zij hadden een jubileum omdat Teun de Ruiter en zijn vrouw 50 jaar getrouwd zijn. Om 14:00 uur was het inloop en na het welkomst woord van de voorzitter om 14:45 uur [Henri de Boer] begon het feest. Een kwartiertje later dan het programma aangaf maar dat mocht de pret geenszins drukken. De gesprekken waren levendig en de zaal was sfeervol verlicht met een lekker achtergrond muziekje. In de hoek van de zaal kon men spullen van het Korps kopen of een fles kruidenbitter wat echt een collectorsitem wordt. Tussen de tafeltjes bewoog zich een goochelaar die iedereen versteld deed staan waar die kaart nu weer vandaan kwam. En hoe kon die ring nu aan het touwtje zitten? Nog maar te zwijgen dat hij eerst één konijn en plotseling een dozijn konijnen op tafel had. Hoe kan dat nou?. Om 17:30 uur begon de maaltijd maar tussendoor werden de leden van de vroegere Raad van Afgevaardigde [Leo de Coninck, Evert-Jan Schimmel, Gert-Jan Klopman en Jaap Mooi] met een bloemetje en een kruiden bitter bedankt voor hun inzet. Ook de Mariniers die 50 jaar lid zijn van het COM werden in het zonnetje gezet en zij ontvingen de welbekende dasspeld. Voor de maaltijd werd de verloting gehouden. Ongelofelijk hoeveel geluk sommige toch hebben en met de prachtigste prijzen naar huis gaan. Hahaha, het is ze gegund. Als bijzondere gasten werd de reünie opgeluisterd door Paul Bosschart namens het COM, Stafadjudant John Nagel met zijn vrouw Nathalie namens het CKM en een aantal ‘Leden van Verdienste’ en ‘Ere Leden” zoals onze oud voorzitter Sjaak Severs met zijn vrouw Inge. De afdeling heeft in het verleden op meerdere locaties de verjaardag / reünie van ons Korps gevierd en altijd was daar die Indische maaltijd maar nergens was en is deze zo goed als in het Kumpulan. Echt super geweldig!!. Was het dan allemaal goed? Nee, bij het naar voren roepen van de Mariniers die 50 jaar lid zijn van het COM wilde Cor van de Mee het podium opstappen en verloor daarbij zijn evenwicht waarbij hij zijn onderarm op twee plaatsen brak. Dat was balen en we wensen Cor een spoedig herstel. Er waren veel lovende woorden bij het afscheid nemen en kreeg een ieder een tasje mee met pen en aanmeldformulier van het Vfonds. Nog even een drankje met het bestuur en om 20:30 uur moe maar uiterst voldaan en dankbaar weer richting huis.

Zie foto’s feestmiddag